ÜRETİM AŞAMALARI

A = KASA
: 2 mm kalınlığında sacdan imal edilmiştir. Kilit karşılıkları; hassas olarak kalıp ile standart açılmıştır. Gönye kesimler yapılarak, kaynatılmış, menteşelere (3 adet) sabitlenmiş ve yüzeyler kimyasal maddeler ile temizlenerek boya işlemine hazırlanmıştır.

B = KANAT
: 1,5 mm kalınlığında sacdan imal edilmiştir. Kilit yuvaları; gömme ve hassas olarak kalıp ile standart açılmıştır. Gönye kesimler yapılarak kaynatılmış, menteşe karşılıkları sabitlenmiş ve güvenlik sacı işlemine geçilmiştir.

C = GÜVENLİK SACI
: 1,2 mm kalınlığında sacdan imal edilmiştir. 4 ayrı baskı ile güçlendirilmiş olup, kanat içersindeki faturalara kaynatılmıştır. Bu nedenle güvenlik sacının dışarıdan iç tarafa geçirilmesi teknik olarak imkansız kılınmıştır. Tüm işlemler tamamlanmış ve yüzeyler kimyasal maddeler ile temizlenerek boya işlemine hazırlanmıştır.

D = PERVAZ
: 2 mm kalınlığında sacdan imal edilmiştir. Vida (11 adet) deliklerine; vida başları kaybolacak şekilde yataklar açılmıştır.
Yukarıda verilen metal (A-B-C-D) imalat tamamlanmış ve tercih edilen renkte, Elektrostatik Toz Boya ile boyanmış, 200-220
oC' de pişirilmiştir.

MERMER:
30mm. kalınlığında olup, dışarıda 50 mm içeride 60 mm alınlıklar kullanılmıştır. Kasa ve kapı ölçüsüne uygun olarak ücretsiz verilmektedir.

Boya işlemi tamamlandıktan sonra ;

İç ve dış yüzeyler tercihe göre, 12 mm kalınlığında kenar işlemeli ve CNC freze desen işlemeli MDF paneller ile kaplanmıştır. KALE MARKA; 5 yıl garantili ve emniyet kartlı Klasik , Monoblok , Merkezi veya Kancalı kilit takılmıştır. Kumru yale kol, kumru model tokmak, pres tak tak, pres döküm rozetler ile çift kanal izolasyon fitili ve 180 derece görüşlü dürbün ile pulu takılmış olup, son kontrolleri yapılarak beğeni ve hizmetinize sunulmuştur.

Klasik Kilit Sistemi
Merkezi Kilit Sistemi
Monoblok Kilit Sistemi